Facebook
Wyjazdy w teren

W stajni oferujemy wyjazdy w teren. Jest to jedna z największych atrakcji, jakie oferuje nasza stadnina. Tereny są malownicze i bardzo urozmaicone. Mimo tego , iż jest to tylko 200km od Warszawy, dzikie. Można przejechać długa trasę spotykając tylko piękne widoki i żyjące tu zwierzęta. Zawsze można liczyć na bliskie spotkania z przyrodą. Niezależnie od tego czy jedziemy na godzinę, czy robimy kilkudniowy rajd, czy jedziemy głównie stępa, czy dużo galopujemy, zawsze jazda w terenie jest niezapomnianym przeżyciem. Latem umawiamy się wczesnym rankiem na pławienie koni. Dla wszystkich jeźdźców, nawet tych z długoletnim stażem jest to rzadka okazja do uczestniczenia w takiej przygodzie. Wyjazdy zawsze prowadzi instruktor z naszej stajni.


Rajdy organizujemy głównie wiosna i jesienią. Mogą być jedno lub kilkudniowe. Nocujemy w zaprzyjaźnionych stajniach i leśniczówkach. Minimalna ilość to 4 osoby. Cena zależy oczywiście od ilości osób, czasu trwania i warunków jakich oczekują uczestnicy.


Jeżeli są z nami osoby, które nie jeżdżą konno, zawsze można zamówić bryczkę lub wóz towarzyszący rajdowi lub indywidualnej jeździe w teren.


Naprawdę warto zwiedzać nasze przepiękne okolice, podziwiając je z końskiego grzbietu.


Zapraszamy

 


Inga Romańska 509 931 439, 89 519 90 76, e-mail kurkingi@poczta.onet.pl


made by Tolus